SkySMS – розробка та впровадження нестандартних рішень

Ми готові розробити якісний СМС-проект, виходячи з цілей замовлення та охоплення аудиторії, провести аналіз ефективності, забезпечити онлайн-сервіс та можемо організувати:

  • Розсилання SMS-повідомлень та проведення компаній мобільного маркетингу
  • Прийом SMS-повідомлень від ваших клієнтів
  • Організацію системи SMS-банкінгу
  • Організацію коротких SMS-номерів (Premium SMS)
  • Організацію оперативного зв'язку через СМС із співробітниками
  • Допомога у створенні власної клієнтської бази, за допомогою організації зворотного зв'язку
  • Проведення різноманітних конкурсів, опитувань, вікторин з допомогою СМС-розсилки
  • За умови відсутності власної бази, ми запропонуємо варіант перехресного СМС-розсилки по базі зацікавленої компанії з урахуванням усіх конфіденційних зобов'язань.

Ми пропонуємо скористатися ефективним і сучасним інструментом персонального контакту з поточними та потенційними споживачами товарів та послуг – розсиланням СМС-повідомлень за допомогою платформи SkySMS.

СМС-розсилка на даний момент є дешевим (на відміну від реклами на телебаченні, радіо, в журналах/газетах) способом донести інформацію до клієнта. СМС-розсилка здійснює миттєвий вплив на кінцевого споживача, що дозволяє реально оцінювати результат, не чекати на контакт іншого способу реклами з вашими клієнтами.

Ця послуга доступна як фізичним фізичним, так і юридичним особам, тому може стати вашим надійним і повсякденним помічником у будь-якій сфері комерційної діяльності.

Ми відкриті для співпраці. Якщо ви займаєтеся СМС-бізнесом, ми запропонуємо оптимальні ціни, свою білінг-систему, а також юридичну та технічну допомогу.

Компаніям, які шукають надійний СМС-канал – ми запропонуємо різні варіанти підключення, надамо технічну допомогу, надамо цілодобову технічну підтримку. Партнери з інших країн можуть розраховувати на кращі умови на український напрямок.

Можливі умови оплати.

Ми не працюємо з компаніями, які отримали клієнтську базу незаконним шляхом. Маючи суворі угоди з операторами мобільного зв'язку, ми не розсилаємо СПАМ повідомлень. Тексти будь-яких смс розсилок узгоджуються з менеджером, відповідальним за роботу з компанією.

Вернуться