Партнерам

Співробітництво

Компанія ТОВ «Скайрівер» активно шукає представників у різних регіонах України. Під співпрацею ми розуміємо різні форми взаємодії:

Агентська форма

Агент виступає під торговою маркою Скайрівер, отримує пакет необхідних маркетингових документів: візитки, брошури, проспекти, готові комерційні пропозиції, ми беремо на себе бухгалтерські та юридичні питання, за бажанням робимо навчання клієнта роботі з інтерфейсом. Агент отримує одноразову винагороду від підключених клієнтів.

Дилерська форма

Основна відмінність від агента – це можливість отримання прибутку від щомісячних розсилок клієнтів, отримання фіксованої ціни. Дилер отримує доступ до зручного адміністративного веб-інтерфейсу з можливістю самостійного ведення всіх білінг-операцій: заклад нових клієнтів, прописання альфа-імен, отримання звітів як за статистикою всіх клієнтів, так і індивідуально за різними статусами та напрямками, можливість організації роботи з різними умовами - наприклад: за доставленими (недоставлені автоматично повертаються на рахунок клієнта).

Регіональне представництво

Залежна від центральної філії одиниця, що знаходиться на повному забезпеченні та має офісне приміщення, технічний персонал. Умови отримання: дотримання мінімальних щомісячних продажів.

Ми запропонуємо найкращі умови, а також якісний продукт. Переконатися в цьому можна, зв'язавшись із нашими менеджерами та замовивши віддалений демо-тренінг або замовивши безкоштовну тестову розсилку СМС.

На сьогоднішній день у структурі компанії шість регіональних представників та широка дилерська мережа, представлена у 12 регіонах України.