Про нас

Компанія Скайрівер

Компанія Скайрівер розпочала свій шлях у 2007 році з розробки та виробництва різного GSM-обладнання, а також розробки програмного забезпечення для систем SMS-повідомлень, моніторингу та контролю транспорту. За час свого існування компанія зарекомендувала себе надійним партнером.

Компанія Скайрівер: системи SMS-оповіщень, моніторингу та контролю транспорту

Колектив компанії складається з інженерів та технічних фахівців з різних областей. Ми компанія, яка насамперед надає якісний сервіс за розумні гроші.

Сервіс SMS-повідомлень

Сервіс SMS-повідомлень. Компанія СкайріверСМС-сервіс ми почали надавати ще у 2006 р. З того часу у нас з'явилися сотні клієнтів, які продовжують з нами працювати досі. Ми не розсилаємо спам-повідомлення, ми не крадемо бази клієнтів, ми маємо відмінну репутацію.

Роботу з кожним клієнтом ми намагаємось робити максимально якісно. У нас виділені СМС-сервера, які підключені до різних операторів та у разі виникнення будь-яких проблем, сервіс продовжує свою роботу. 

Інші послуги компанії

Що стосується інших сервісів компанії, це системи моніторингу та контролю транспорту SkyFleet, програма моніторингу та управління роботи польових співробітників, розробка рішень на базі GSM/GPRS технологій на замовлення. 

Головним завданням нової команди було створення продукту, а саме: системи моніторингу та контролю транспорту SkyFleet, що максимально задовольняє потреби клієнтів. Взаємодіючи з клієнтом, як на передпродажному етапі, від вибору оптимального рішення, тестування та навчання роботи з системою, так і післяпродажного – надання безкоштовних покращень, онлайн-консультації, а також виїзди технічних фахівців у найкоротші терміни, ми змогли забезпечити високий рівень послуг та якісні рішення щодо оптимізації бізнесу кожного замовника.

Не зупиняємось на досягнутому

Компанія постійно вдосконалює свої продукти, готує нові рішення, призначені для впровадження у сфері систем моніторингу та контролю транспорту, контролю палива та систем особистої безпеки, а також системи для контролю розташування дітей, людей похилого віку та тварин.

Компанія займається різними розробками на базі GSM/GPRS технологій на замовлення, з дотриманням жорстких вимог до надійності, виконує сервісну підтримку на розумних умовах.

Наші клієнти

Нашими партнерами та клієнтами є провідні компанії України, повний список яких ми не розголошуємо на сайті, дотримуючись конфіденційних зобов'язань. Компанія співпрацює з урядовими установами, підприємствами промислового комплексу, підприємствами транспорту, представництвами іноземних компаній, банками, найбільшими перевізниками України.

Наявність СМС-платформи SkySMS дозволяє розширювати функціонал існуючих рішень, пропонуючи надійний і недорогий спосіб інформування.

Наша місія

Стратегічна мета компанії – зробити передові SMS технології максимально доступними в Україні за рахунок їх цілеспрямованого впровадження та якості сервісу, що надається.

SkySMS – доступний та функціональний СМС сервіс

За допомогою нашої послуги ви отримуєте доступ до захищеного інтуїтивно зрозумілого веб-інтерфейсу, функціонал якого впорається з будь-якими завданнями перед вашою організацією. Платформа СМС-розсилки надає можливість як автоматизованого, так і ручного відправлення повідомлень.
Подробнее

SkySMS – зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

За 15 років роботи на ринку послуг масового розсилання СМС наша компанія максимально спростила та оптимізувала роботу з платформою для кінцевого споживача.
Подробнее

SkySMS – інтеграція з будь-якими сторонніми інтерфейсами

Відкриті протоколи та доступний для розробників API надає можливість автоматизації розсилок через інтеграцію СМС-платформи з будь-яким програмним продуктом стороннього виробника.
Подробнее

SkySMS – розробка та впровадження нестандартних рішень

Ми готові розробити якісний СМС-проект, виходячи з цілей замовлення та охоплення аудиторії, провести аналіз ефективності, забезпечити онлайн-сервіс.
Подробнее